1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

SMS Kredyt i pożyczki na dowód

Dyskusja w 'Sms Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 10 Lipiec 2015.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Czy okazując wyłącznie dowód osobisty przy wnioskowaniu o pożyczkę z SMS Kredyt mam szansę na pozytywną weryfikację pożyczkową? Czy wymagają i innych dokumentów, na przykład dochodowych, aby wyliczyć moją zdolność kredytową i na tej podstawie podjąć ostateczną decyzję czy wypłacić mi pożyczkę czy też nie.
  2. Sofista

    Sofista Member

    Zasadniczo, aby uzyskać pożyczkę w firmie SMS Kredyt powinien wystarczyć Twój dowód osobisty, choć firma ta będzie żądała również przedstawienia dokumentu potwierdzającego dochód - jego źródło lub źródła oraz wysokość. Bez takiego dokumentu nie będzie możliwości, aby firma pożyczkowa SMS Kredyt przeprowadziła weryfikację zdolności kredytowej klienta. Jeśli jednak będziesz wnioskował o pożyczkę w wysokości do 5000 zł, nie musisz przedkładać w SMS Kredyt żadnych zaświadczeń czy dokumentów finansowych prowadzonych przez siebie firmy. Wystarczy oświadczenie o wysokości uzyskiwanych dochodów. Pamiętaj przy tym, że oświadczenie to składasz pod odpowiedzialnością karną. Jeśli będziesz się w nim mijał z prawdą, podasz na przykład znacznie wyższe dochody niż te, które miesięcznie uzyskujesz, narażasz się na pociągnięcie odpowiedzialności karnej przed sądem. Przy wyższych kwotach pożyczek konieczne będą dla SMS Kredyt dokumenty dochodowe klienta ubiegającego się o uzyskanie takiego zobowiązania.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Pożyczki i kredyty pozabankowe, gotówkowe, konsolidacyjne,BIK,KRD,BIG 27 Czerwiec 2019
Pożyczki pozabankowe Pożyczki i kredyty pozabankowe, gotówkowe, konsolidacyjne,BIK,KRD,BIG 3 Czerwiec 2019
Pożyczki pozabankowe Pożyczki i kredyty pozabankowe, gotówkowe, konsolidacyjne,BIK,KRD,BIG 27 Maj 2019
Pożyczki - forum ogólne Pożyczki i kredyty pozabankowe, gotówkowe, konsolidacyjne,BIK,KRD,BIG 27 Maj 2019
Sms Kredyt Warunki pożyczki w SMS Kredyt 16 Lipiec 2015
Sms Kredyt Podstawowe warunki umowy pożyczki w SMS Kredyt 16 Lipiec 2015
Sms Kredyt Ile można dostać pożyczki w SMS Kredyt? 16 Lipiec 2015

Poleć tę stronę