1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Social lending a start firmy

Dyskusja w 'Social Lending - Opinie' rozpoczęta przez użytkownika lukasz.kostka, 3 Listopad 2015.

 1. lukasz.kostka

  lukasz.kostka New Member

  Witam!

  Czy ktoś z forumowiczów byłby w stanie udzielić mi odpowiedzi na pytanie: czy na start/rozwój firmy można wziąć pożyczkę społecznościową? Słabo się orientuję w tym temacie, a jestem ciekawy czy w ogóle istnieje taka możliwość. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 2. kapec

  kapec New Member

  hmm nie wiem czy ktoś podopowie Ci tutaj solidnie, ile ludzi tyle opinii... nie myslałeś o profesjonalnym doradztwie finansowym?
 3. lukasz.kostka

  lukasz.kostka New Member

  Profesjonalne doradztwo finansowe też się ceni, a nie mogę sobie póki co pozwolić na szastanie pieniędzmi, no chyba, że będzie to konieczne. Dlatego wolałem zadać pytanie tutaj, licząc na to, że znajdzie się ktoś kto zna się na rzeczy i odpowie rzetelnie na moje pytanie :)
 4. kaz.dbr

  kaz.dbr New Member

  Nie wiem, czy temat jest u Ciebie jeszcze aktualny, bo widzę, że zapytanie padło już ponad pół roku temu. Niemniej jednak skoro nikt nie udzielił Ci odpowiedzi to uznałem, że ja to zrobię. Otóż na start, owszem, można wziąć taką pożyczkę, ale musisz mieć dokładnie określony cel spożytkowania tych pieniędzy. Żaden inwestor nie zainteresuje się Tobą jeśli Twój plan będzie się prezentował byle jak. Przemysł dokładnie swój pomysł na biznes, sprawdź szanse na jego powodzenie, oblicz co i ile by Cię kosztowało, a potem uderzaj z tym do inwestorów, najlepiej do CapitalClub. Jeśli zabierzesz się za to solidnie to moim zdaniem szanse na powodzenie będziesz miał baaardzo duże. Życzę powodzenia :)
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Social Lending - Opinie z jakiego kraju wywodzi się Social Lending? 26 Wrzesień 2014
Social Lending - Opinie czym się rożni social lending od zwykłej chwilówki 11 Lipiec 2014
Social Lending - Opinie Nowa oferta Social Lending? 24 Marzec 2014
Blog pożyczkowy Czy pożyczanie prywatne w Social Lending ma sens i rację bytu? 20 Wrzesień 2013
Social Lending - Opinie Najlepsza oferta kredytowa w Social Lending 28 Sierpień 2013
Social Lending - Opinie jakie warunki w social Lending? 18 Sierpień 2013
Social Lending - Opinie Social Lending a prawo bankowe 20 Lipiec 2013

Poleć tę stronę