1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Strony takie jak Kokos

Dyskusja w 'Social Lending - Opinie' rozpoczęta przez użytkownika Kolegic, 25 Sierpień 2014.

 1. Kolegic

  Kolegic New Member

  Czy są jeszcze inne strony z pożyczkami internetowymi / społecznościowymi, takie jak kokos? Może coś ogólnoświatowego, albo przynajmniej europejskiego? Na kokosie jest nieźle, ale wolałbym mieć alternatywę. A zatem jeśli znacie strony takie jak Kokos, to prośba o podrzucenie ich tutaj.
 2. josef1

  josef1 Member

  Również tego typu stron poszukuję. Może znacie jakieś sprawdzone i pewne...nie chcę być królikiem doświadczalnym w tej kwestii:(
 3. lisek

  lisek Member

  pożyczanie na międzynarodowej stronie mogłoby być bardzo trudne i także, co ważniejsze, bardzo drogie. pierwsza pytanie jakie się nasuwa - w jakiej walucie byłaby udzielana pożyczka? na pewno nie w polskich złotych. a pamiętajcie, że kredyty walutowe są tylko dla osób, które mają dużą wiedzę o finansach.
 4. patka99

  patka99 Member

  nie znam innych stron niż Kokos. chyba on jest w Polsce najpopularniejszy. i jak chcesz pożyczyć pieniądze to pewnie tam znajdziesz najwięcej potencjalnych pożyczkodawców. a jeśli chodzi o zagraniczne strony to pożyczanie na nich pieniędzy może okazać się nieco kłopotliwe. bo nie wiem czy pożyczki społecznościowe mogą być międzynarodowe.
 5. KasiaL

  KasiaL Member

 6. rekino_kredito

  rekino_kredito New Member

  teraz weszła nowa społecznościówka emonero. coś nowego, bo do klasycznego systemu social lending dołożyli automatyczne rozdzielanie zainwestowanych pieniędzy na mikropożyczki po 10-20 zł. 9% zysku oferują. przez jakiś czas korzystałem z brytyjskiej zopy i na wyspach się to sprawdza.
  póki co poczekam jak się rozwinie, ale raczej póki co w roli pożyczkobiorcy, na suwaku na ich stronie wychodzi, że przy spłacie kredytu 1600 zł w 30 dni do zwrotu 1680.
 7. KasiaL

  KasiaL Member

  Na suwaku to mogą wychodzić różne rzeczy...
 8. rekino_kredito

  rekino_kredito New Member

  W regulaminie stoi, że pierwsza pożyczka bez odsetek, tylko te 80 zł to prowizja 5%. Oczywiście jak spłaci się w okresie tych 30 dni. Także w suwaku jest ok ;)
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Kokos Od ilu można inwestować w Kokosie? 5 Maj 2014
Vivus Vivus czy Kokos 28 Kwiecień 2014
Kokos Czy warto zaciagnąć pożyczkę w Kokos w 2014? 27 Marzec 2014
Kokos Nowe usługi w Kokos w 2014 20 Marzec 2014
Pożyczki bezpośrednie KOKOS pożyczki z gwarancją 28 Luty 2014
Pożyczki bezpośrednie KOKOS ile można pożyczyć ? 28 Luty 2014
Pożyczki bezpośrednie Inwestycje w KOKOS 28 Luty 2014

Poleć tę stronę