1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

W co zainwestować w 2019 roku?

Dyskusja w 'Inwestycje' rozpoczęta przez użytkownika kowalsky, 10 Luty 2015.

 1. kowalsky

  kowalsky Member

  Witam. Zapraszam do dyskusji o tym w co warto, a w co nie warto inwestować w 2019 roku. Weźmy też od uwagę sumę jaką dysponuje inwestor. Bo inaczej inwestuje się 5 tys. zł, a inaczej 50 czy 500 tys. W co Wy obecnie inwestujecie i z jakim skutkiem?
 2. danon

  danon Member

  podobno wciąż warto inwestować w nieruchomości. zwłaszcza, gdy zamierzasz kupić taką nieruchomość na kredyt. bo chyba już od przyszłego roku ma się zwiększyć minimalny wkład własny do kredytu, więc będzie coraz trudniej zakupić mieszkanie na kredyt. ale takiej nieruchomości trzeba potem "pilnować" (np. szukać najemcy i dbać o lokal) dlatego to nie jest inwestycja, przy której wystarczy wyłożyć pieniądze i cieszyć się zyskami. trzeba też się sporo napracować, a zyski nie są natychmiastowe (zwłaszcza, gdy spłacasz kredyt).
 3. Wszystko zależy jaki zysk chce osiągnąć i jakie ryzyko chce podjąć inwestor. Jeżeli inwestor posiada sumę 500000 to inwestując w lokatę może zyskać kilka tysięcy bez ryzyka. Przy tak dużej kwocie inwestor może podjąć próbę negocjacji oprocentowania lokaty z bankiem.
 4. kgaaa

  kgaaa New Member

  Ja bym zainwestował w siebie, jakiś kurs coś takiego:)
 5. Darek999

  Darek999 New Member

  warto inwestować w pożyczki, wiadomo ze z 50 czy 500 tysięcy będzie inny zysk. Ale mając nawet 5 tys. to lepiej jest zainwestować np. w pro-zysk i kupić pożyczkę i mieć np. 500 zł. niż dać na lokatę i mieć np.100 w przeciągu roku.
  Oczywiście jak się zainwestuje 100 czy 200 tyś. to już bajka bo można mieć druga wypale co miesiąc.
 6. talia

  talia New Member

  A kryptowaluty? Potencjał jest, tylko trzeba zainwestować w sprzęt do kopania. Polecano mi zwrócić się o pomoc do Cyfrowakopalnia.pl , bo nie dość, że oferują wysokiej jakości urządzenia, to jeszcze dysponują m.in. serwerownią, w której sprzęt jest przechowywany w najlepszych warunkach + gwarantują optymalizację wydobycia, tani i stabilny prąd, konwersję ciepła, serwis osprzętu etc.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Inwestycje Zainwestować 10 000 zł w pożyczki 20 Marzec 2014
Inwestowanie w pożyczki Gdzie zainwestować pieniądze w pożyczki - ranking portali pożyczkowych dla inwestorów 20 Grudzień 2013

Poleć tę stronę