1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

W jaki sposób wonga wypłaca pieniądze z udzielonej pożyczki?

Dyskusja w 'Wonga' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 31 Październik 2013.

 1. Gość

  Gość Gość

  Pożyczka na wonga ma by wypłacona podobnież w krótkim czasie. Na czym to polega? Czy mogę wnioskować, że pieniądze otrzymam na swoje konto we wskazanym banku, czy muszę się po nie zgłosić do jakiegoś oddziału?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Nie, nie trzeba nigdzie chodzić aby otrzymać pieniądze z pożyczki na wonga. Przy ubieganiu się o pożyczkę klient proszony jest o wpisanie swojego numeru konta bankowego, na które chce otrzymać pieniądze z pożyczki. Po zaakceptowaniu przez klienta warunków umowy kredytowej oraz po pozytywnym rozpatrzeniu jego wniosku o pożyczkę, wonga przesyła pieniądze z pożyczki na konto bankowe. W większości przypadków ma to miejsce w ciągu 5 minut od akceptacji warunków umowy.
 3. gural

  gural New Member

  U mnie po akceptacji warunków umowy na przelew czekałem około 15 minut, ale to i tak bardzo dobry wynik jeśli chodzi o chwilówki, ponieważ w niektórych czeka się nieco dłużej.
 4. Rafał873

  Rafał873 Member

  W wonga wszystko odbywa się przez internet. Rejestrujesz się na ich portalu, składasz wniosek, błyskawicznie otrzymujesz odpowiedź a pieniądze przelewane są na podany przez Ciebie podczas rejestracji numer rachunku bankowego. Ogólnie przelew dostaniesz po ok. 15 minutach - jeśli nie, to pożyczka będzie za darmo!
 5. Rostocki

  Rostocki New Member

  U mnie tak samo - przelew na podane wcześniej we wniosku konto i pieniądze w około 15 minut na koncie :)
  tutaj trzeba ich pochwalić, że naprawdę szybko działają
 6. Afrodyta170

  Afrodyta170 Member

  prosto na konto, wszystko przez internet całosc firmalnosci załatwia sie w 15 min max wystarczy wejsc na kredyty-gotowkowe.net
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Wonga Pożyczka w wonga 2015 3 Kwiecień 2015
Wonga Umowa Ramowa Wonga.com 25 Czerwiec 2014
Wonga Pożyczki w Wonga w 2014 5 Maj 2014
Wonga Koszty weryfikacji w Wonga 28 Kwiecień 2014
Wonga Jakie warunki kredytowe proponuje Wonga w 2014? 27 Marzec 2014
Wonga Wonga nie wymaga zaświadczeń ? 28 Luty 2014
Wonga Oddziały Wonga - w jakim mieście 24 Grudzień 2013

Poleć tę stronę