1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Wcześniejsza spłata pożyczki z Profi Credit?

Dyskusja w 'Profi Credit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 21 Sierpień 2014.

 1. Zielony

  Zielony Member

  Okazało się, że po tygodniu od zaciągnięcia pożyczki z Profi Credit mogę ją w całości spłacić, wraz z odsetkami. Czy jednak w Profi Credit przewidzieli opcję natychmiastowej, wcześniejszej spłaty pożyczki? Obawiam się, że taka spłata mogłaby pociągnąć wyższe koszty dla mnie, niż gdybym zgodnie z harmonogramem, spłacał pożyczkę przez kolejne 10 miesięcy. Jak to wygląda w praktyce? Czy opłacalne będzie wcześniejsze uregulowanie zobowiązania pożyczkowego?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Niby nigdzie nie ma informacji, czy można wcześniej spłacić zaciągniętą pożyczkę w Profi Credit i ile to w rzeczywistości kosztuje, ale można powiedzieć, że na pewno będziesz musiał zwrócić kwotę pożyczki, wraz z naliczonymi odsetkami za ten tydzień użytkowania pożyczki oraz opłatami naliczonymi za jej udzielenie. Trudno mi powiedzieć, czy dodatkowo nie naliczą sobie jeszcze jakiejś karnej opłaty.

  Możesz jednak odstąpić od umowy pożyczki, skoro minęło dopiero 7 dni od jej zaciągnięcia, bez ponoszenia konsekwencji. Wystarczy, że zwrócisz kwotę pożyczki, odsetki naliczone przez ten tydzień, pełną kwotę ubezpieczenia i prowizję za udzielenie pożyczki.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Sms Kredyt Czy wcześniejsza spłata pożyczki w SMS Kredyt jest możliwa? 16 Lipiec 2015
Incredit Incredit - wcześniejsza spłata pożyczki 30 Czerwiec 2015
Ekspres Kasa Ile kosztuje wcześniejsza spłata pożyczki w Ekspres Kasa? 18 Luty 2015
Net Credit Wcześniejsza spłata pożyczki w NetCredit? 17 Październik 2014
Asa Kredyt Czy możliwa jest wcześniejsza spłata pożyczki z Asa Kredyt? 4 Czerwiec 2014
Pożyczka Plus Wcześniejsza spłata pożyczki w Asper 27 Luty 2014
Sms 365 Jak ubiegać się o wcześniejszą spłatę pożyczki z SMS 365? 19 Grudzień 2014

Poleć tę stronę