1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Wysokość oprocentowania pożyczek z Net Credit

Dyskusja w 'Net Credit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 13 Październik 2014.

 1. Zielony

  Zielony Member

  Interesuje mnie to, jak wysoko oprocentowane są pożyczki z Net Credit i czy mogą one konkurować w jakikolwiek sposób z pożyczkami udzielanymi przez banki? Wiele słyszałem na temat wygórowanych odsetek, jakie żądane są przez firmy pozabankowe udzielające szybkich pożyczek gotówkowych. Jak kwestia ta wygląda w przypadku Net Credit?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Moim zdaniem, pożyczki z Net Credit mogą w pewnym stopniu konkurować pod względem oprocentowania z pożyczkami czy kredytami bankowymi, bowiem pierwsza pożyczka z Net Credit udzielana do kwoty 1000 zł nie jest oprocentowana, co oznacza, że oddajesz do firmy pożyczkowej po upływie okresu kredytowania tyle, ile pożyczyłeś, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, za wyjątkiem 1 grosza opłaty weryfikacyjnej.

  Przed wnioskowaniem o pożyczkę można wybrać na stronie głównej Net Credit kwotę oraz okres pożyczki - wtedy pokaże się kwota i termin do spłaty. Możesz od razu więc sprawdzić, ile będzie cię kosztowała pożyczka.

Poleć tę stronę